Gmail’e Nasıl Kayıt Olunur?

Gmail Kaydol Gmail'e Kaydolmak İstiyorum Gmail'e Nasıl Kaydolabilirim? Gmail'e Nasıl Kaydolunur? Gmail'e Nasıl Kayıt Olabilirim? Gmail'e Ücretsiz Kayıt Olmak İçin Tıklayınız! Gmaile Nasıl Kayıt Olunur?

Gmail’e Nasıl Kayıt Olunur?

Gmail’e Nasıl Kayıt Olunur, Bu makalemizde dünyanın en büyük mail servislerinden Gmail’e nasıl kayıt olabileceğinizi tarif edeceğiz. Dünyanın en kapsamlı ve en büyük arama motoru olan Google’ın mail servisi Gmail’dir Gerek basitliği gerekse sunduğu ücretsiz hizmetlerden ötürü bir çok insan tarafından tercih edilmektedir.

İlk Olarak:
Sizlere Gmail’in hakkında biraz bilgiler vereceğim. Daha sonra nasıl kayıt olucağınızın konusunu işleyeceğiz. 1 Nisan 2004 kurulan Web postası tam olarak 12 yıldır hizmet vermektedir. Gmail’in 2012 toplam üyesi 425 milyon’dur Bu mail servisi 71 dilde hizmet vermekte, bunun yanı sıra kurucusu Paul Buchheit’dir. Alexa sıralaması 117’dir.

Gmail’e Nasıl Kayıt Olabilirim?

Şimdi www.gmail.com adresine girerek Gmail ana sayfasına ulaşmanız gerekir.

Daha sonrasında orada sağ üst tarafta ki hesap oluştur butonuna tıklamanız gerekir.

Tıkladıktan sonra açılan pencerede bizleri bir form karşılamaktadır. Formda bizden istenen tüm bilgiler(Adınızı, Soyadınızı, Kullanıcı Adınızı ,Şifrenizi, Cinsiyetinizi,Cep Telefonunuzu ve varsa başka bir mail hesabınız) ayrıca robot olup olmadığımızı anlamaları için size gösterilen rakam ve ya harfleri kutucuğa giriniz.

Gmail Kaydol Gmail'e Kaydolmak İstiyorum Gmail'e Nasıl Kaydolabilirim? Gmail'e Nasıl Kaydolunur? Gmail'e Nasıl Kayıt Olabilirim? Gmail'e Ücretsiz Kayıt Olmak İçin Tıklayınız! Gmaile Nasıl Kayıt Olunur?

Gmail’e Nasıl Kayıt Olunur

Son aşamada ise Google hizmet şartları ve politikalarını kabul ediyorum botununa tıklayarak bir sonraki adım butonuna tıklayınız.

Böylelikle Gmail hesabına sahip oldunuz.

Önemli Not:
Kayıt olduğunuzda yapamadığınız yada takıldınız yer varsa yorum bölümünden bizler ile irtibat kurup yardım isteyebilirsiniz.Size en en 1-2 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Gmail hesabı açmak sizin işiniz, yardımcı olmak bizim işimizdir.

Gmail Hakkında:
Gmail ilk olarak deneme sürümü şeklinde 2004 senesinde ilk hizmetini vermeye başladı. 3 yıl boyunca beta sürümünde devamlılık sürdüren hizmet 2007 senesinde herkese açık vaziyete getirildi.

Gmailin:
2012 üyesi sayımın da 425 milyon üyeye sahip olarak dünyada en çok kullanılan mail servisi olduğu kanıtlanmıştır. Kayıtlı ve aktif üyesi yaklaşık verdiği depolama hizmetlerinin yanı sıra web postası özellikle de şirketlerin en çok tercih sebeplerinden biridir.

Bu Makalemizde:
Gmail hakkında ve sizlere kayıt olmayı anlattık. Umarım bu anlatımlarımızdan yola çıkarak bir Gmail hesabı sahibi olmuşsunuzdur. Yapamadığınız veya takıldığınız yerler varsa iletime geçmeyi unutmayınız. Yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi bekliyoruz. Sağlıcakla ve esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir